ست !یا ترکیب بندی دقیق رنگ لباس هایمان

ست یا ترکیب بندی دقیق رنگ لباس هایمان

یکی از مهمترین کارهایی که باید موقع خرید لباس و یا انتخاب برای پوشیدن لباس هایمان، همخوانی آنها با یکدیگر است. ست کردن دارای قوانین و اصول خاص خود را دارد و کمتر کسی از این قوانین باخبر است.

با شناخت کمی از رنگ ها می توانیم خیلی راحت قوانین ست کردن را یاد بگیریم و بهترین ست ها را برای خودمان داشته باشیم.در این مرحله با استفاده از رنگها و ترکیب با رنگهای دیگر می فهمیم که با چه رنگهایی ترکیب می شوند.

زرد

زرد را می توان با رنگ های آبی کاربنی، سبز، بنفش و مشکی ترکیب کنید.  رنگ بنفش مکمل رنگ زرد است . کنار هم قرار دادن این دو رنگ، دقت و تمرکز زیادی لازم دارد.

قرمز

رنگ قرمز با رنگ های نارنجی، سیاه، آبی کاربنی، سفید همخوانی دارد یعنی اگر لباس قرمز دارید بهتر است از رنگ های توصیه شده استفاده کنید.

سبز

رنگ سبز را با رنگ های سفید، سیاه، زرد، خاکستری همخوانی دارد و به هیچ عنوان با رنگ های بنفش و نارنجی ترکیب نکنید زیرا اصلا ترکیب جالبی نمی شود.

بنفش

رنگ بنفش با رنگ های سیاه، سفید، آبی آسمانی، زرد همخوانی دارد و باید در جربان باشید رنگ های تند را با رنگ های ملایم نباید ترکیب کنید مثلا بنفش بادمجانی بهتر است با آبی کمرنگ ست شود.

آبی

رنگ آبی را می توانید با رنگ هایی همچون سیاه، سفید، گلبهی، ست کرد . فراموش نکنید و نکته ای که باید دقت کنید این است که آبی را با رنگ های قرمز و زرد نباید ست کنید.

حالا بعد از شناخت کمی که از رنگ ها به دست آورده اید می توانید به سراغ لباس هایتان بروید و از نظر رنگ تفکیک کنید. بعد از این کار با به خرج دادن کمی حوصله شروع به ست کردن لباس هایتان کنید و از این کار لذت ببرید .

حالا خوشتیپ شدی !!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *