درباره پاوانه

فروشگاه اینترنتی پاوانه با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود در حوزه لباس و پوشاک  ، سعی بر متمرکز کردن انتخاب درست و خرید آسان اینترنتی این امکان را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار می دهد . ما با سابقه 10 ساله در حوزه پوشاک و لباس بر این باور هستیم که سلیقه شما هموطنان و مشتریان گرامی را محترم بشماریم. تیم پاوانه از افرادی مرتبط و متخصص در هر دو حوزه لباس و پوشاک برای تسریع در روند واردات کالا به سایت و تسریع در فروش و جذب رضایت مشتریان عمل میکند. ما با طراحی و دسترسی آسان مکانی لذت بخش را برای خریدهای شما دوستان و مشتریان گرامی فراهم نموده ایم .

اعتماد سازی یکی از دغدغه های مشتریان اینترنتی می باشد که خوشبختانه امروزه با استفاده از سرویس های اطلاعاتی و پیگیری های قانونی باعث این مهم شده است. تیم پاوانه با تحقیقات فراوان در مورد تامین نیاز انبار خود و خرید بدون واسطه، مستقیما با تولیدی های مجاز داخل کشور فعالیت می کند. امروزه مشتریان اینترنتی با در دست داشتن شناخت های درست و صحیح در مورد کالاهای مورد نیاز خود باعث شده است که بیشتر مردم دنیا برای محترم شمردن زمان و استفاده درست از اوقات خود، به سمت خریدهای اینترنتی رو بیاورند.

چرا پاوانه ؟

راه های متنوعی که در دنیای اینترنتی برای رفع نیازهای روزمره از جمله انتخاب و خرید آسان پیشنهاد می شود ، باعث افزایش سرعت و دقت لازم در خرید های اینترنتی می شود . با این شرایط مشتریان با تحقیق و شناخت کامل به خرید خود می پردازند. مشتریان پیش از خریدهای خود، با تنوع کالا که در سطح وسیعی مواجه اند و در مقابل آن، به اطلاعات دقیق تری نیازمندند. دقت در ویژگی های کالاها و دسترسی به اطلاعات آن نیاز اساسی مشتریان است.

اصالت برند کالا

قیمت مناسب

تحویل سریع

مدیرمسئول سایت پاوانه: متین محمدزاده

اطلاعات تماس :

آذربایجان غربی- مهاباد – شهرک کارمندان – کوچه ششم – پلاک 28

کدپستی : 5914884151
تلفن همراه : 09911798667
تلفن ثابت : 4442336654
پست الکترونیک : pawane_shop@yahoo.com