پاییز و انتخاب رنگ لباس

انتخاب

شاید برای شما هم این سؤال پیش آمده باشد . که برای فصل پاییز چه رنگ لباسی شما را جذاب تر نشان می دهد؟؟
پاییز فصل رنگ های زیبا است. رنگ هایی که نگاه ها را به خود معطوف میکند. بی شک قدم زدن روی برگ های طلایی و خش خش آن‌ها احساس رؤیا گونه ای را به وجود شما می بخشد. رنگ لباس شما در این فصل می تواند بسیار به این رؤیا جذابیت بدهد.
هرساله در ژورنال‌های جهانی رنگی به عنوان رنگ فصل انتخاب می شود. اما پاییز فصلی است که شما می‌توانید قدم به قدم با رنگ‌هایش رنگ بگیرید و هم می توانید فاصلهٔ رنگ با آن ایجاد کرده تا نگاه ها را به خود جلب کنید.
رنگهای روشن می تواند بهترین انتخاب برای زنان خوش پوش باشد. مانتوهای روشن همراه با شلوار های تیره شما را به زیباترین نحو ممکن نشان می دهد.
البته فروشگاه های بزرگ همواره همراه با مد پیش می روند و شاید این رنگ ها باب سلیقهٔ شما نباشند. اما اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید رنگ های باشکوه و مناسب پاییز را پیدا خواهید کرد.
رنگ بنفش رنگ گرم است پس این بهانه را به شما می دهد تا حتماً در سرما آن را امتحان کنید. با انتخاب آویزهای طلایی روی آن می توانید از دیگران در جذابیت سبقت بگیرید.
شرابی جزئی از رنگ های پاییزی است. این رنگ جذاب شما را در وجود پاییز آمیخته می کند.
آبی روشن یکی از بهترین انتخاب ها در فصل پاییز می باشد. یک لباس آبی روشن خوش دوخت در فضای پاییز و با تضاد زیبایی که با پوست بدن ایجاد میکند می تواند یک روز شگفت انگیز را به شما هدیه دهد. از این رنگ در هر مناسبتی استفاده کنید.
همان‌طور که برگ ها در فصل پاییز به رنگ قرمز درمی‌آیند. شما هم میتوانید با انتخاب رنگ قرمز روشن خود را با این فصل مطابقت دهید. شما لازم نیست لوازم اضافه با خود حمل کنید. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که قرمز شما را به زیباترین نحو ممکن شیک نشان می دهد.
اگر به رنگ های خاکستری یا سیاه علاقه دارید نگران نباشید. این فصل شگفت انگیز با ایجاد رنگهای متفاوت و زیبا این آسودگی را به شما می دهد. حتی با انتخاب رنگ سیاه و تیره هم جذابیت فراوانی را به دست آورید.
تصور کنید یک عصر پاییزی در یک کافهٔ دنج با لباس طلایی‌تان نشسته اید و دارید قهوه مینوشید. بدون شک چشم همگان را به خود معطوف کرده اید.

2 thoughts on “پاییز و انتخاب رنگ لباس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *